obraz - pobrane.jpg


obraz - baner_MOST_120_50.jpg

Pracownicy




Pracownicy Samodzielnej Katedry Biotechnologii i Biologii Molekularnej


 nazwisko  imięnumer pokoju  numer telefonu  adres e-mail 





Boniewska-Bernacka Ewa 331  6047   boniesia@uni.opole.pl
Chomicz Beata108  6065   
Dołhańczuk-Śródka Agnieszka 116 K 6046  agna@uni.opole.pl
Grata Katarzyna107  6056   kgrata@uni.opole.pl

Janas Tadeusz 213  6045   tadeuszj@uni.opole.pl

Janas  Teresa 213  6045   tjanas@uni.opole.pl
Kilian
Judyta
108
6058

Kłos  Andrzej103 K  6042   aklos@uni.opole.pl
Komainda  Werner 217 K  6043   
Krop-Wątorek  Anna 215 6062   krop@iitd.pan.wroc.pl
Krzyśko-Łupicka  Teresa 110  6057   teresak@uni.opole.pl
Latała  Adam 218  6052   alatala@uni.opole.pl
Ługowski  Czesław 215  6062   lugowski@iitd.pan.wroc.pl
Maculewicz  Dagna 331  6047   dledwon@uni.opole.pl

Majcherczyk  Tadeusz 116 K  6046   mtadek@uni.opole.pl
Malinowska  Joanna 108  6058   
Marczak  Agata 108  6065   
Moliszewska  Ewa 109  6059   ewamoli@uni.opole.pl
Nabrdalik   Małgorzata 107  6056   mnabrdalik@uni.opole.pl
Pańczyszyn  Anna 331  6047   apanczyszyn@uni.opole.pl
Rajfur  Małgorzata 103 K 6042   mrajfur@o2.pl
Rombel-Bryzek  Agnieszka 106  6063   agarombel@uni.opole.pl

Sporek  Kazimierz 214  6060   ksporek@uni.opole.pl

Sporek  Monika 214  6060   mebis@uni.opole.pl
WacławekMaria 209 K 6041  maria.waclawek@o2.pl
Wieczorek Maciej 215 6062  mwieczorek@uni.opole.pl
Wierzba Sławomir 211 6055  slawi@uni.opole.pl
Wilk Karolina 217 SEKRETARIAT 6050 fax 6051  biotechnologia@uni.opole.pl
Zhuk Olga 219 6048  olga_zhuk@uni.opole.pl

ZiembikZbigniew116 K 6046  ziembik@uni.opole.pl












































obraz - p1_m.pngUniwersytet Opolski, Wydział Przyrodniczo-Techniczny       
Samodzielna Katedra Biotechnologii i Biologii Molekularnej
ul. Kardynała Kominka 6, 6a, 45-032 Opole
tel. (077) 401 6040, 401 6050
fax. (077) 401 6051
e-mail: biotechnologia@uni.opole.pl
Administrator strony: slawi@uni.opole.pl
 
 

dol