obraz - pobrane.jpg

obraz - baner_MOST_120_50.jpg

Giełda Pracy

Masz szansę rozpocząć swoją karierę zawodową poprzez znalezienie pracy, stażu czy praktyki oraz masz możliwość wzięcia udziału w towarzyszących imprezie szkoleniach.

Tegoroczna edycja skupia blisko 30 firm z wielu branż, m.in. informatycznej, ekonomicznej, outsourcingowej, HR, ochrony i inżynierii środowiska i wielu innych. Dodatkowo podczas trwania Giełdy odbędzie się sześć szkoleń/prezentacji, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość rozwoju swoich umiejętności, kompetencji.

W poprzednich edycjach Giełda cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony firm, studentów oraz lokalnych mediów. Więcej informacji o Giełdzie znajduje się na stronie: www.kariera.uni.opole.pl (Giełda Pracy).
Patronat honorowy nad Giełdą Pracy objęli: JM Rektor Uniwersytetu Opolskiego, Prezydent Miasta Opola oraz Wojewoda Opolski.

obraz - p1_m.pngUniwersytet Opolski, Wydział Przyrodniczo-Techniczny
Samodzielna Katedra Biotechnologii i Biologii Molekularnej